Człowiek- nie wiek


#16 2007-10-24 19:41:06

Marynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 50
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

a no to to juz wiesz




Cichy, zapomnialam w CEiIKu, ale jak najszybciej przydalyby sie usprawiedliwienia. A Karolinie trzeba wyslac poczta...
Ty to zalatwisz? Skad te usprawiedliwienia, z CEiIku, czy Kombatanta??
Moze zrob tak hurtowo dla wszystkich, ok?
pozdroooooooooooo

Ostatnio edytowany przez Marynka (2007-10-25 17:53:00)

Offline

 

#17 2007-10-28 11:31:40

Łukasz

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

Ojj tak i to jak najszybciej by sie przydaly;)


"...5 dla każdego, który gówno to dostrzega..." 
http://img403.imageshack.us/img403/729/rycerzti4.png

Offline

 

#18 2007-10-28 12:32:51

Marynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 50
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

Cichy, heeeeeeeeeeelooooool, usprawiedliwienia, co z nimi sie dzieje?? Miales sie odezwac... powiedz, co z biletami Karoliny, masz je?? Zanies je jak najszybciej do biblioteki, rozliczajmy wszystka na bierzaco, tak jest najlepiej, bo pozniej bedzie straszne zamieszanie, zobaczysz

To co robimy w tym tygodniu, i kiedy?? Jesli karaoke to jutro trzebaby bylo powiadomic dziadkow, zarezerwowac Planete, znalesc piosenki no i w ogole to przygotowac.
A i jeszcze sciagnac na to jakis ludzi, nie macie znajomych, ktorzy chcieliby sie przylaczyc do projektu?? Popytajcie, a takie karaoke to moglaby byc dobra okazje, zeby zobaczyli, jak to wyglada, moze beda chcieli tez odwiedzac dziadkow...
...ale moim zdaniem to nie wiem, czy zdazymy to zorganizowac w tym tygodniu, bo taka impreza na zewnatrz, powinna jakos wygladac, nie? jesli jeszcze chcemy zachecic do tego ludzi nowych
Moze cos innego, chyba, ze uwazacie, ze damy rade, ale wtedy trza sie zabrac juz do roboty Jakby cos, to na pewno nie teleskop, bo moj tata moze dopiero po 12.11.

A i jeszcze warsztaty dziennikarskie mamy zalegle, kiedy robimy???
To napiszcie szybko co myslicie...
cya

Offline

 

#19 2007-10-28 12:38:12

Condi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

w tym tygodniu raczej nie zdazymy bo mamy praktycznie 3 dni, a wątpie abyśmy się tak szybko wyrobili zamiast tego można się spotkać i przygotować impreze oraz warsztaty żeby wszystko było gotowe i można było ruszyć tuż po świętach.


http://rottenkolber.net/Bilder/Amok5.jpg
PAN AMOK

Offline

 

#20 2007-10-28 12:38:36

Łukasz

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

Skoro teleskopy nie to moze byc karaoke:) czekam na przydzial zadan dla mnie:D A przy warsztatach to sie dostosuje:)


"...5 dla każdego, który gówno to dostrzega..." 
http://img403.imageshack.us/img403/729/rycerzti4.png

Offline

 

#21 2007-10-28 12:48:10

Madziak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

N pewno nie zdążymy nic w tym tygodniu. Musimy się zebrać i coś zrobić, bo na arzie to ja mam odczucie, że to wszystko, to 'masło maślane'..
Ustalmy termin spotkania, wtedy przydzielimy, co każdy musi przygotować, żeby wszyscy się jakoś w to włączyli. Zróbmy karaoke, może w formie konkursu..? Zawsze jakaś większa motywacja, co do śpiewania. A,  jeżeli ja mam załatwiać te piosenki, to muszę mieć kgooś do pomocy, bo sama nie wybiorę repertuaru.. i chciałabym WIEDZIEC WCZESNIEJ, bo dwa dni przed nie zdąże tego zrobić..
Właśnie warsztaty..? trzeba będzie to obgadać i to jak najszybciej.. może niech Cichy zaproponuj jakiś wstepny termin i się spróbujemy dostosować...

Ostatnio edytowany przez Madziak (2007-10-28 12:49:59)

Offline

 

#22 2007-10-28 15:11:42

kar0la

Użytkownik

5438278
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 36
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

Osobiście uważam, że rzeczywiście nie zdążymy z karaoke w tym tygodniu. Jakby nie patrzeć ten tydzień jest trochę krótki bo tylko poniedziałek, wtorek, środa... czwartek święto i zapewne większość wyjedzie gdzieś na weekend na groby, do rodziny itp.
Więc tak sobie teraz pomyślałam, że może jakieś spotkanie w kombatancie i mozna byłoby porozmawiać (mini debata) jaką wartość ma dla nich to święto a jaką dla nas ludzi młodych.
Nie wiem czy to dobry pomysł, bo wiadomo, ze to święto nawiązuje do śmierci, do tego że kogoś brakuje. Ale może pokażmy im, że my też ta zła młodzież szanuje zmarłych no nie wiem...
Co do warszatów to oczywiście jestem zwarta i gotowa ;] Powiedzcie tylko termin stawie się( tylko błagaaam najlepiej poniedziałek, piątek, sobota, niedziela ) bo w inne dni nie wyrobie z dojazdami i szkołą. (
A co do moich biletów, to z tego co pamiętam skoro Ty Marysiu masz moje 3 to Cichy ma 1 więc razem 4 ;] Mam nadzieję, że szybko jakoś da się to załatwić.
Okk jak coś to czekam na indormacje. Niech ktoś wreszcie do mnie zadzwoniiii ;D


People always leave,
But sometimes they come back.
=]

Offline

 

#23 2007-10-28 17:50:54

Cichy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

przepraszam pracowałem przez weekend.
usp są napisane i dla Karoli już zaniosłem na pocztę, a resztę przekaże Marysi.

Co do spotkania w tym tygodniu napiszę wieczorem co wymyśliłem.

Offline

 

#24 2007-10-28 21:30:45

Marynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 50
Punktów :   

Re: festiwal w CEiIKu

Cichy, ale odciety od cywilizacji byles, telefonu nie masz???!!! Juz Ci mowilam, ze chociaz 'OK' moglbys napisac, albo dac znac, ze przeczytales, cokolwiek, a nie ja mam sie domyslac.
Kiedy chcesz mi dac te uspr?jutro?
Prawdopodobnie bede w bibliotece po 14 zaniesc faktury i bilety.
A co do spotkan, to moze pojdziemy po prostu prywatnie w tym tygodniu, to tez nie jest glupie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gp2010rond.pun.pl www.leisuretime.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.bagietka.pun.pl www.lisiepysie.pun.pl